بازی رایگان
بازی های اینترنتی upjers.com

بیمارستان کاپی – زندگی در محیط جدید

دکتر بازی در بیمارستان کاپی

حتما شما هم مثل خیلی ها دوست دارین که دکتر بازی کنین. پس همین حالا به همراه میلیون ها بازیکن در سراسر جهان این بازی رو انجام بدین.


Kapi Hospital

مدیریت بیمارستان شخصی

تو در این بازی میتونی از یک دانشجوی پزشکی به پزشک ارشد تبدیل بشی. البته با سعی و تلاش و راهنمایی های پروفسور فلافلینگ.

مرکز تحقیقات بیمارستان

با انجام تحقیقات و آزمایشات مختلف به شیوه های درمانی جدید دست پیدا کن و بیماران رو سریعتر مداوا کن.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
استاد

بیشتر بازی ها

مزرعه رایگان من
My Free Zoo

بیمارستان کاپی – سابقه پزشکی

قبل از درمان هر بیمار، یک نگاهی به سابقه پزشکی اش بنداز. تو میتونی اطلاعات کاملی درباره سن، قد، محل تولد، شغل، سرگرمی و همچنین بیماری هایی که ازش رنج می بره رو مشاهده کنی. حالا میتونی اونو به اتاق مخصوص درمان ببری و داروهای مورد نیاز رو بهش تجویز کنی.

بیمارستان کاپی – طبقات مختلف بیمارستان

همه چی بستگی به مقدار تلاش تو و توانایی مدیریتی تو داره. تو در ابتدا فقط یک طبقه بیمارستان که پر از گرد و غبار و آشغال هست داری. با مدیریت صحیح میتونی بیمارستان ات رو گسترش بدی تا بتونی ظرفیت درمان ییماران بیشتر رو فراهم کنی. تو قادر خواهی بود که بیمارستان ات رو تا پنج طبقه گسترش بدی. همچنین راه اندازی طبقه آرامش از جمله کارهایی هست که میتونی در طول مدیریت بیمارستان انجام بدی. پس همین حالا بیمارستان شخصی ات رو راه اندازی کن.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

بازی رایگان upjers

طرفداران بازی های تحت مرورگر روز به روز در حال افزایش هستند. شرکت upjers همواره با تکیه بر توان متخصصان خود توانسه ده ها عنوان بازی رایگان اینترنتی را برای علاقمندان بازی در سراسر دنیا طراحی و توسعه دهد. بازی های این شرکت از کیفیت گرافیکی بالا برخوردار بوده و نگاه دقیق به جزئیات، عاملی موثر در جذب میلیون ها بازیکن گردیده است.

تالار گفتگو