بازی های آنلاین
بازی های اینترنتی upjers.com

بیمارستان کاپی – همین حالا درمان رو شروع کن

بازی آنلاین بیمارستان کاپی – یک بیمارستان شبانه روزی

در طول شبانه روز بیماران مختلف با مریضی های مختلف به بیمارستان تو میان و انتظار دارن که با جدیدترین متد های درمانی اونها رو درمان کنی.


Kapi Hospital

بیمار اورژانسی

آمبولانس یک بیمار اورژانسی جدید رو به بیمارستان آورده! زودباش و دست به کار شو تا درمانش کنی. داروهای مناسب رو بهش بده تا زودتر خوب بشه و ترخیص اش کنی.

دکتر نیول، دشمن تو

دکتر نیول به خاطر حسادتی که به تو میکنه، با فرستادن پیتر بدبو به بیمارستان، بیمارانت رو فراری بده. پس با گذاشتن نگهبان از بیمارستانت محافظت کن.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
استاد

بیشتر بازی ها

مزرعه رایگان من
My Free Zoo

تبادل بیمار در بیمارستان کاپی

روزانه تعداد معینی بیمار به بیمارستان ات خواهد اومد. تو میتونی با افزایش تجهیزات بیمارستان و انجام ماموریت های اورژانسی این تعداد رو افزایش بدی. ممکنه که اتاق یا تجهیزات درمانی برخی از بیمارانی که به بیمارستان شخصی ات میان یا وقت کافی برای درمان شون رو نداشته باشی. در این صورت میتونی بیمار مورد نظر رو به بازیکن دیگر ارجاع بدی و بابت این کار پولک کسب کنی. همچنین میتونی بیمار مورد نظر رو در بخش تبادل بیمار شهرک پزشکان قرار بدی تا پزشکانی که مایل به درمان اون هستن، بیمار رو از تو بخرند.

شهرک ها در بیمارستان کاپی

در بازی بیمارستان کاپی علاوه بر محیط بیمارستان، دو شهرک به نام شهرک پزشکان و شهرک تندرستی وجود داره که می تونی برای کارهای مختلف به اونجا سر بزنی. برای خرید دارو و ابزار پزشکی از داروخانه یا عمده فروشی پزشکی، ارسال هدیه توسط عمه اما، شرکت در مسابقات و مراجعه به انجمن پزشکان، رفتن به مطب شخصی ات، رفتن به بانک، وارد شدن به مرکز تبادل بیمار و ... میتونی به شهرک پزشکان مراجعه کنی. همچنین برای خرید اتاق ها و تجهیزات بیمارستان، خرید وسیله نقلیه، انجام تحقیقات پزشکی، مراجعه به مرکز مدیتیشن و ... بایستی به شهرک تندرستی سفر کنی. برای رفتن به شهرک پزشکان با اتوبوس باید بلیط خریداری کنی. البته با داشتن وسیله نقلیه میتونی هر زمان که خواستی بین شهرک ها و بیمارستان رفت و آمد کنی.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

کاپی هاسپیتال

بازی کاپی هاسپیتال (Kapi Hospital) با عنوان فارسی بیمارستان کاپی، نام یک بازی آنلاین منحصر به فرد است که توسط شرکت آلمانی upjers است که با موضوع مدیریت بیمارستان می باشد. این شرکت با راه اندازی و توسعه بازی های آنلاین متنوع در سراسر دنیا و به خصوص در ایران از جایگاه و اعتبار خاصی برخوردار است.

تالار گفتگو