بازی های آنلاین رایگان
بازی های اینترنتی upjers.com

بیمارستان کاپی – بستری کردن بیمار

بیمارستان کاپی – بازی آنلاین بیمارستان

بیمارستان کاپی یکی از مراکز درمانی برای مداوای بیماری های متنوع با روش های عجیب و غریب هست! پس از دیدن بیمارانی که به بیمارستان شخصی ات میایند تعجب نکن!


Kapi Hospital

تخت بیمارستان رو آماده کن

برای پذیرش بیماران بیشتر نیاز به تخت بیمارستان و اتاق های مخصوص درمانی داریم. در غیر این صورت نمی تونیم بیمار بیشتری رو درمان کنیم!

مطب پزشکی تو

تو در بیمارستان کاپی مطب پزشکی هم داری. میتونی این مطب رو با سلیقه خودت تزئین کنی و دکوراسیون مورد علاقه ات رو در اون پیاده کنی!

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
استاد

بیشتر بازی ها

مزرعه رایگان من
My Free Zoo

کمک کردن در بیمارستان کاپی

تو میتونی بخشی از پولک کسب شده در بیمارستان ات رو برای کمک مالی ببخشی و در ازای اون تعدادی عضو بدن مانند ناخن، موی دماغ، ابرو یا دندان عقل دریافت کنی! برای شرکت در مسابقات بیمارستان کاپی تحویل این اعضای بدن ضروری است.

بیمارستان کاپی – انجمن پزشکان

تو میتونی یک انجمن پزشکان تاسیس کنی و با اعضای جدید بپذیری یا اینکه در یکی از انجمن های تاسیس شده توسط سایر بازیکنان عضو بشی. بازیکنان می توانند در انجمن پزشکان اقدام به انجام نحقیقات پزشکی کنند. برای اینکار نیاز به تحویل مغز دارند. انجمن پزشکان محیطی مناسب برای تبادل نظر، بحث و گفتگوی و تبادل بیماران بین اعضا می باشد. انجمن های پزشکان میتونن با سایر انجمن ها رقابت کنند و رتبه خود را در آمار شهرک پزشکان مشاهده کنند. با تکمیل تحقیقات پزشکی که شامل 10 مرحله می باشد، طبقه پنجم برای کلیه اعضای انجمن به صورت رایگان آزاد می شود. پس با سایر پزشکان همکاری و ارتباط داشته باش. اینها از جمله ویژگی های منحصر به فرد بازی آنلاین بیمارستان کاپی هست.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

بازی های آنلاین رایگان upjers

بازی بیمارستان کاپی نام یکی از بازی های آنلاین رایگان شرکت آلمانی upjers می باشد که کار خود را به صورت حرفه ای از سال 2006 آغاز نموده است. راه اندازی ده ها عنوان بازی اینترنتی برای میلوین ها بازیکن در سراسر جهان و کسب جوایز مختلف از دستاوردهای این شرکت می باشد.

تالار گفتگو