بازی های اینترنتی upjers.com

بیمارستان کاپی – بیماران در اتاق انتظار

بازی اینترنتی بیمارستان کاپی – یک بازی سرگرم کننده در محیط اینترنت

بازی بیمارستان کاپی به عنوان یکی از بهترین بازی های اینترنتی فارسی میتونه شما رو ساعت ها سرگرم کنه. این بازی اینترنتی رو از دست نده!


Kapi Hospital

پذیرش بیماران مختلف

روزانه بیماران مختلف با مریضی های متنوع به بیمارستان تو میان و انتظار دارن که اونها رو مداوا کنی. اونها به اتاق های درمانی مختلف ببر و با داروهای مناسب درمان شون کن.

انجمن پزشکان

انجمن پزشکان تشکیل بده و با کمک سایر پزشکان تحقیقات پزشکی رو انجام بده. همکاری متقابل و استفاده از تجربه سایر پزشکان خیلی مهمه!

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
استاد

بیشتر بازی ها

مزرعه رایگان من
My Free Zoo

خرید داروهای مختلف

آتل، چسب زخم، قرص مسکن یک طرف، چکش، پیچ گوشتی، اتو، شلاق و پتک چوبی هم یک طرف! درست شنیدی اینها داروهایی هست که بایستی به بیمارانت تجویز کنی تا درمان بشن! حتما مشتاق شدی که بفهمی که این داروها و ابزارها برای درمان چه بیماری هایی کاربرد دارن، درسته؟! ... صد ها نوع دارو و ابزار برای درمان بیماری های مختلف در بازی بیمارستان کاپی در دسترس تو هستن تا بیماران رو مداوا کنی.

بیمارستان کاپی – ارتباط با سایر بازیکنان

بیمارستان کاپی یک بازی اینترنتی اجتماعی است. در این بازی بازیکنان می توانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند. به همدیگر پیغام یا هدیه بفرستند. بیماران بیمارستان خود را به یکدیگر ارجاع دهند. همچنین امکان ارتباط بیشتر با تشکیل انجمن پزشکان به اوج خود می رسد. قابلیت پیام نگار برای ارتباط بهتر و سریعتر بازیکنان را به یکدیگر نزدیک تر کرده و باعث پیشرفت سریعتر بیمارستان هایشان خواهد شد. همچنین با انجام تحقیقات در شهرک تندرستی میتونی زمان درمان بیماری های مختلف رو کاهش بدی.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

بازی های اینترنتی upjers

بازی های اینترنتی upjers با توجه به کیفیت بالای گرافیک بازی، داستان جذاب، توجه به جزئیات دقیق و به روز رسانی و توسعه هفتگی همواره در بین بازیکنان ازمحبوبیت خاصی برخوردار می باشند. بازی های اینترنتی بیمارستان کاپی، مزرعه رایگان من و باغ وحش رایگان من از جمله بازی هایی هستند که در نسخه پارسی برای بازیکنان ایرانی راه اندازی شده اند از استقبال زیادی برخوردار گردیده اند.

تالار گفتگو