Kapi Hospital - بازی بیمارستان
بازی های اینترنتی upjers.com

بیمارستان کاپی – شروع یک تجربه جدید

بیمارستان کاپی – یک بیمارستان تخصصی

درمان بیماری های عجیب و غریب با روش های درمان غیرمعمول! بیماران از هر کجا برای درمان بیماری شون به بیمارستان خصوصی تو خواهند اومد!


Kapi Hospital

خوش آمدید، دکتر...!

دکتر عزیز، انتخاب شما رو به عنوان مدیر این بیمارستان خصوصی تبریک عرض می کنیم. امیدواریم که این بیمارستان با توانایی های شما به بهترین بیمارستان تبدیل شود...

تبادل بیمار

ممکنه که در حال حاضر اتاق یا تجهیزات مخصوص برای درمان یک بیماری رو نداشته باشی. پس میتونی اون بیمار رو به بیمارستان یکی از پزشکان همکار ارجاع بدی یا اونو در مرکز تبادل بیمار قرار بدی.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
استاد

بیشتر بازی ها

مزرعه رایگان من
My Free Zoo

بیمارستان رو گسترش بده

بیمارستان تو در ابتدا فقط یک طبقه داره که پر از گرد و خاک هست. تو باید اول اونو تمیز کنی و سپس با ساختن اتاق های درمانی مختلف، تخت خواب بیمار و تجهیزات مختلف بیمارستان شخصی ات رو گسترش بدی. به تدریج میتونی طبقات بعدی بیمارستان رو هم راه اندازی کنی تا بتونی بیماران بیشتری رو پذیرش کنی. اما گسترش بیمارستان هزینه داره. با درمان بیماران میتونی بودجه مورد نیاز برای گسترش بیمارستان رو بدست بیاری.

اتاق های مختلف درمان

تو برای درمان هر بیماری بایستی اتاق و تجهیزات مخصوص اونو داشته باشی. بازی بیمارستان کاپی این اجازه رو بهت میده تا ده ها نوع اتاق درمانی مختلف از جمله اتاق معاینه، عکسبرداری، فراصوتی، ارتوپدی، روان درمانی، اتاق نوار قلب/ نوار مغز، اتاق عمل، روان درمانی، اتاق تاریک، اتاق گرم و نرم، پرتو درمانی، اتاق نور درمانی، کشش درمانی، زیبا درمانی و ...رو در بیمارستانت بسازی و شروع به درمان بیمارانی که از درد رنج می برن بکنی. یک بیمارستان فقط به اتاق های درمانی نیاز نداره. بلکه داشتن دستشویی، گلدان، کافی شاپ، دستگاه آبمیوه، سطل زباله، سالن نمایش و ... همه و همه از نیازهای اساسی یک بیمارستان مدرن و محبوب هست تا بیماران در اونجا احساس راحتی کنن.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

upjers بازی مدیریت بیمارستان تولید شده توسط

بازی بیمارستان کاپی یا Kapi Hospital اولین بازی اینترنتی با موضوع مدیریت بیمارستان به زبان فارسی هست که ضمن ایجاد یک محیط سرگرم کننده، توان مدیریتی بازیکنان را در یک محیط شبیه سازی شده بیمارستانی به چالش می کشد. این بازی یکی از ده ها بازی پر طرفدار تولید شده توسط شرکت upjers می باشد که تاکنون در بیش از 25 زبان ارائه شده است.

تالار گفتگو