بازی آنلاین
بازی های اینترنتی upjers.com

Kapi Hospital – اولین بازی آنلاین مدیریت بیمارستان

بازی آنلاین Kapi Hospital – مدیریت بیمارستان خصوصی

بیمارستان شخصی ات رو راه اندازی کن و اونو گسترش بده. بیماران مختلف به زودی برای درمان به بیمارستان تو میان!


Kapi Hospital

بیمارستان خصوصی تو

دوست داری یک بیمارستان خصوص داشته باشی و به درمان بیماران بپردازی؟ پس به Kapi Hospital بیا تا در نقش یک پزشک با تجربه به درمان بیماران مختلف برسی!

سابقه پزشکی بیمار

قبل از شروع درمان، سابقه پزشکی بیمار رو مطالعه کن تا ببینی که از چه بیماری هایی رنج می بره. حالا باید اونو به اتاق مخصوص ببری تا به صورت تخصصی درمانش کنی.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
استاد

بیشتر بازی ها

مزرعه رایگان من
My Free Zoo

درمان بیماران، کسب درآمد

هر بیمار برای معالجه در بیمارستان ات بایستی هزینه درمانی رو بپردازه. مسلما بیمارانی که مریضی های سخت تری دارند بایستی هزینه های بیشتری بپردازند. پس از اتمام معالجه، بیمار رو به طرف میز منشی هدایت کن تا هزینه درمانی رو دریافت کنی. تو با کسب درآمد میتونی به تدریج بیمارستان ات رو گسترش بدی و تجهیزات و امکانات درمانی بهتری را به بیمارانت بدی. درمان بهتر بیماران مهمترین هدف ما پزشکان هست!

Kapi Hospital – بیش از 128 بیماری

شما در Kapi Hospital میتونین بیش از 128 نوع بیماری رو با داروها و روش های مختلف درمان کنید. درمان بی خوابی با پتک چوبی، درمان سنگ کلیه با هاون، درمان کوفتگی بدن با شلاق، درمان آکنه بینی با برس فولادی و ... از جمله روش های درمانی هست که بایستی بیمارانت رو با اونها خوب کنی. بازی آنلاین Kapi Hospital اولین بازی فارسی با موضوع مدیریت بیمارستان هست که بازیکنان را در نقش یک دکتر با چالش های راه اندازی و توسعه یک بیمارستان شخصی روبرو می کند. این بازی با آیتم های جذاب و سرگرم کننده بازیکنان را در هر سن و سالی ساعت ها سرگرم می کند. بازی Kapi Hospital در 70 مرحله طراحی شده است و به طور مرتب با امکانات و ویژگی های جدید به روز رسانی می گردد.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

upjers بازی های آنلاین

شرکت آلمانی upjers تولید کننده بازی های آنلاین که کار خود را از سال 2006 در شهر bamberg آغاز نموده است، تاکنون با طراحی و توسعه ده ها عنوان بازی محبوب اینترنتی در بیش از 26 زبان و جذب بیش از 55 میلیون بازیکن در سراسر دنیا توانسته تبدیل به یکی از مطرح ترین شرکت های توسعه دهنده بازی های تحت مرورگر شود.

تالار گفتگو