بازی اینترنتی مدیریت بیمارستان کاپی - همین حالا بازی کن!

  • پزشک ارشد شو و به بیمارانت برس
  • درمان بیماری های خنده دار با راه حل های غیر معمول
  • رایگان و بدون نیاز به هیچگونه دانلودی بازی کن

بازی آنلاین مدیریت بیمارستان کاپی!

بیمارستان کاملا شخصی تو. بیمارانی با مریضی های عجیب و غریب که با داروهای خنده دار درمان میشن. اولین شبیه ساز اقتصادی مدیریت بیمارستان! همین حالا کلیک کن و ثبت نام کن! لطفا توضیحات بازی رو برای عوارض جانبی روش های درمان بخون یا در مورد اونها با پزشک و کارشناس داروخانه مشورت کن.
"بیمارستان کاپی" - دانشنامه بزرگ پزشکی. یه کتابچه راهنمایی برای درمان فوریت های اورژانسی زندگی روزمره

بیمارستان کاپی اولین بازی اینترنتی پزشکی هست که میلیون ها بازیکن در سراسر جهان داره

بیمارستان کاپی بازی اینترنتی رایگانی است که قابل بازی کردن در هر زمانی رو ( مانند سایر بازی های آنلاین رایگان upjers) در مرورگر اینترنتی داره، بدون نیاز به هیچگونه دانلودی .

با یه بررسی کوتاه میتونی بفهمی که این بازی با جزئیات کاملا واقعی از یه بیمارستان طراحی شده و میتونی توی این بیمارستان بیماران مختلف ، اتاق های معالجه متنوع و چندین شهرک با امکانات جورواجور ببینی. اگه دقت بیشتری به پدیده فوق العاده "بیمارستان کاپی" کنی، موارد قابل توجهی رو در بازی می تونی مشاهده کنی. مانند درمان مریضی های عجیب و غریب ، تهیه و تجویز داروهای جایگزین ، همچنین انجام تحقیقات آزمایشگاهی و اعزام کردن آمبولانس برای انجام ماموریت های اورژانسی. گروه تمیزکار اتاق های معالجه رو پس از هر بار درمان، تمیز و مرتب می کنن و بیگانگان بیماران بیمارستان ها رو می دزدن! چنین ویژگی هایی بازی رو جذاب می کنه!

بازی بیمارستات کاپی با ارائه توضیحات کامل به تو کمک میکنه که نحوه مدیریت صحیح بیمارستان رو در یک محیط شبیه سازی شده با جزئیات کامل و گرافیک بالا یاد بگیری و از اون لذت ببری. به همین خاطر این بازی یکی از محبوب ترین بازی های اینترنتی به حساب میاد!

برخی از ویژگی های بازی بیمارستان کاپی:

  • 18 اتاق بیمار مختلف
  • بیش از 114 نوع بیماری
  • بیش از 114 روش درمان
  • 2 شهرک مختلف
  • بیماران در حال عطسه، دکتر هایی که روپوش سفید پوشیدن و خانوم پرستارهای مهربان
  • عمل های های اورژانسی متنوع

در بازی آنلاین بیمارستان کاپی، بیمارستان خصوصی ات رو راه اندازی کن و بهترین مدیر بیمارستان دنیا بشو! فکر میکنی که بازی های شبیه سازی شده اقتصادی یا بازی های بیمارستان خشک و خسته کننده هستن؟ این بازی اینترنتی رو امتحان کن تا ببینی که مدیریت یه بیمارستان خصوصی و همکاری با سایر بازیکنان چه لذتی داره! همین حالا به جامعه پزشکان در بیمارستان کاپی بپیوند!

داستان بازی بیمارستان کاپی

سلام. تو باید دانشجوی جدید پروفسور فلافلینگ باشی!

از اینکه چنین استاد باتجربه ای مثل من داری باید خیلی خوشحال باشی! اما داشتن ارتباط همیشگی با استاد در طول دوره آموزشی بسیار اهمیت داره.

احساس میکنم که کمی مضطرب هستی. جای نگرانی نیست. همه دانشجوهای تازه کار اولش همین طوری هستن. مدیریت یک بیمارستان شخصی ممکنه در ابتدا خیلی دشوار به نظر برسه ولی در صورتی که به راهنمایی های من توجه کنی، میتونی این کارو خیلی راحت انجام بدی.

بذار سرگذشت خودم رو برات تعریف کنم. مدت ها پیش تصمیم گرفته بودم که با همکاری سایر پزشکان و دانشجوهام تحقیقات پزشکی خودم رو توی بیمارستان انجام بدم. همه چیز داشت خیلی خوب پیش می رفت ولی یکی از پزشکان دکتر نیول که با من دشمنی داشت شروع کردن به پخش شایعه در بیمارستان بر علیه من تا با این کار منو جلوی همکاران بدنام کنه. همون طوری که میدونی شایعه خیلی زود بین مردم پخش میشه. اگه میخوای در این مورد بیشتر بدونی میتونی از عمه اما بخوای که این داستان رو به طور مفصل برات تعریف کنه.

خلاصه دکتر نیول با این کارش باعث شد که تحقیقات پزشکی من ناتموم بمونه و همکارانم رو در بیمارستان از دست بدم. خیلی وقت هست که به خاطر این موضوع بیکار هستم و نمیتونم از عهده مخارج زندگی ام بر بیام. آدم نباید منتظر ثروت بادآورده باشه. من معتقدم که آدم بایستی برای رسیدن به هدفش تلاش کنه. به همین خاطر تصمیم گرفتم که مجددا بیمارستان رو از اول راه بندازم. من مطمئن هستم که با همکاری تو و سایر پزشکان میتونیم بیمارستان رو خیلی خوب اداره کنیم. مسلما همکاری با سایر پزشکان در انجمن پزشکان میتونه خیلی به ما در رسیدن به اهداف مون کمک کنه.

رمز موفقیت ما تلاش و همکاری متقابل هست. این جمله من رو به خاطر بسپار!

وقت رو تلف نکن و همین حالا زندگی جدید رو در بیمارستان کاپی آغاز کن!

بیمارستان کاپی: ویژگی ها

درمان بیماران روانی!

بیمارانی که از سرگیجه یا استفراغ زیاد رنج میبرن واسه درمانشون میان پیش تو - چون تو تنها کسی هستی که به خوبی داروی مناسب برای درمان هر بیماری رو میشناسه! شوخی کردن و شلوغ کردن با شخصیت های بامزه، این بازی اینترنتی رایگان تو رو مدیر یه کلینیک خصوصی میکنه. البته در اینجا تو تنها نیستی: یک پرستار دلسوز دمای بدن بیمارانت رو کنترل میکنه و پانسمان اونها رو عوض می کنه، یک گروه تمیزکار فعال استاندارد بهداشتی بیمارستان تو رو با اتو... تی...جارو و خاک انداز، در سطح بالا نگه میداره در حالی که پرستار الگا تمامی اسامی بیماران ورودی و خروجی رو ثبت میکنه.

بیمارستان خود را گسترش بده!

درمانگاهت رو از شلوغی بی استفاده تمیز کن و یک اتاق عکس برداری و نوار مغزی بساز! سازندگان قوی از همه کارهای ساختمانی مراقبت میکنند و پروفسور فلافلینگ - داناترین استاد این بازی آنلاین - همیشه به کمکت میاد و نظراتش رو به تو میگه.

دست به دست دیگران کار کن!

بیمارستان کاپی توسط دکتر نیول بدجنسی که ارتش بیگانه رو برای ربودن بیماران میفرسته شکار شده! متحد بشیم و انجمن پزشکان تاسیس کنیم برای هماهنگ کردن کارهامون و جمع آوری هدایا برای رقابت های مختلف داخل بازی: این بازی مبتنی بر مرورگر کلا یک جامعه است.

لذت بازی کردن برای همه!

زیبایی در جزییات است: انیمیشن های شلوغ به بیمارستان آنلاین تو زندگی میبخشد، و تو را از مدیریت تازه کار بیمارستان به یک متخصص واقعی در درمان بیماری های عجیب بیماران دیوانه در کمترین زمان تبدیل می کند. چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد - ملحق شو و بیمارستان کاپی رو بدون هیچ دانلودی، مستقیم در مرورگر خود بازی کن!

بیش از 6 میلیون بازیکن فعال!
بیمارستان کاپی
ايران